Політика конфіденційності

Ми високо цінуємо конфіденційність особистої інформації користувачів цього сайту. Вико ристовуючи в роботі з інтернет-ресурсами всі доступні можливості мережі, ви можете бути абсолютно спокійні на рахунок збереження особистої інформації.

Дані, які користувачі надають при заповненні реєстраційної форми або під час інших маніпуляцій, застосовуються тільки в обумовлених випадках. Переважно, особиста інформація використовується з метою підготовки спеціальних Продуктів і Послуг. Також, в угоді є пункти, які обумовлюють особливі випадки, коли якісь дані можуть бути передані третім особам.

Дані, необхідні для сайту

Необхідні для сервісу дані – це ті пункти, які заповнюються в реєстраційній формі, а саме ім'я, прізвище, телефон та електронна пошта. Таким чином, користувач добровільно погоджується на отримання нами персональних даних.

Мета збору особистої інформації

Єдине, для чого використовується інформація про користувача – це пропозиція послуг. Ім'я, яке вказується в реєстраційній формі, необхідне для особистого звернення.

Вся надана інформація не передається третім особам. Винятком з правила може бути тільки виконання вимог законодавства. Особисті дані користувачів зберігаються на спеціальних серверах, де вся інформація захищена і може використовуватися тільки в зазначених випадках.

Захист персональних даних

Для забезпечення конфіденційності інформації про користувачів ми застосовуємо різні заходи безпеки, в тому числі адміністративні, управлінські та технічні. Відповідно до міжнародних стандартів контролю, ми не тільки збираємо дані, але і несемо повну відповідальність за їх збереження.

Якщо ви заповнюєте реєстраційну форму на нашому сайті – це означає згоду з нашою політикою конфіденційності.

Крім цього, ви даєте згоду на те, що ми можемо розголосити вашу персональну інформацію в наступному випадку:

  • Ми можемо без Вашої згоди розкрити Вашу конфіденційну інформацію третім сторонам (правоохоронним органам) через наступні причини: допомога в разі запобігання шахрайства; постанов суду, щоб уникнути порушення закону або нормативно-правових актів.

Всі конфіденційні дані, які будуть вами передані для реєстрації на даному сайті, можуть бути змінені в будь-який момент або ж видалені за вашим запитом. Для цього вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким доступним і зручним для вас способом, використовуючи контактну інформацію, яка розміщена в спеціальному розділі на даному сайті.